листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон Биланс на успех 01,01,2017-30,09,2017


Obrazlozenie Bilans na uspeh 01.01.2017-30.09.2017.pdf

Објавено на: 15.11.2017 15:50:00
Документ БР.: DOC_10191-479/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации