листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани посебни и консолидирани финаниски извештаи и Годишен извештај за 2016 година - Топлификација АД


Konecni revidirani posebni izvestai Toplifikacija 2016.pdf
Konecni revidirani konsolidrani izvestai Toplifikacija 2016.pdf
ГИ 2016 Топлификација Групација.pdf

Објавено на: 17.11.2017 13:32:44
Документ БР.: DOC_12304-114/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи