листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание на акционери одржано на 07.12.2017


Odluki od sobranie na akcioneri.doc

Објавено на: 07.12.2017 15:49:43
Документ БР.: DOC_12283-160/2017
Урнек: Други одлуки од собрание