листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 35 став (1) алинеја 6 од Правилата за котација го објавуваме следново:

Извештај за одобрување на зделка со заинтересирани страни 


Извештај-за-ангажман-за-уверув-во-одобр-зделк-со-заин-стра-.pdf

Објавено на: 11.12.2017 09:48:33
Документ БР.: DOC_26453-19/2017
Урнек: Зделка со заинтересирана страна