листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери


Javen Povik za Sobrani 2017.docx

Објавено на: 11.12.2017 15:38:14
Документ БР.: DOC_10109-149/2017
Урнек: Јавен повик за собрание