листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за склучен договор за кредит со ЕБРД


ИЗВЕСТУВАЊЕ до берза кредитна линија ebrd kor.docx

Објавено на: 28.12.2017 15:19:53
Документ БР.: DOC_10191-504/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации