листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Ве известуваме дека годишните неревидирани, неконсолидирани финансиски извештаи ( Биланс на успех, Биланс на состојба, извештај за паричните текови, Извештај за промените во капиталот) за 2017 година ќе ги доставиме најдоцна до 15.03.2018 година.

Објавено на: 08.02.2018 13:37:59
Документ БР.: DOC_10191-17/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации