листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар кон неревидираните финансиски извештаи на НЛБ Банка АД Скопје за периодот од 01.01.2017 до 31.12.2017 година.

 

НЛБ Банка АД Скопје


Анализа на финансиските резултати НЛБ Банка АД Скопје 01.01.-31.12.2017.docx

Објавено на: 09.02.2018 09:15:25
Документ БР.: DOC_10191-18/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации