листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Акционерско Собрание на 14.03.2018 година


Javen povik za Akcionersko Sobranie na 14.03.2018.pdf

Објавено на: 12.02.2018 09:31:42
Документ БР.: DOC_10109-2/2018
Урнек: Јавен повик за собрание