листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ПИ БЛАГОЈ ЃОРЕВ АД ВЕЛЕС, неревидираните финансиски извештаи за 2017 година ќе ги објави најдоцна до 15,03,2018 година

Објавено на: 22.02.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-37/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации