листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Ve izvestuvame deka finansiskite izvestai za 2017 godina ke gi objavime do 15.03.2018 god.

Објавено на: 26.02.2018 13:15:29
Документ БР.: DOC_10191-57/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации