листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

ОКТА објавува Соопштение за остварените неревидирани финансиски резултати во 2017 година.


Соопштение_Финансиски резултати 2017.pdf

Објавено на: 28.02.2018 09:18:07
Документ БР.: DOC_10191-83/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации