листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidirani,Nekonsolidirani Finansiski izveshtai za AD Evropa za period 01.01.-31.12.2017


Finansiski Izvestaj za 01.01-31.12.2017 Berza.xls

Објавено на: 08.03.2018 13:28:08
Документ БР.: DOC_26445-56/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.