листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

nerevidirani finansiski izvestai za period od 01.01 do 31.12.207 god.


TRG.LILE 2017.xls

Објавено на: 09.03.2018 15:26:50
Документ БР.: DOC_26445-60/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.