листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

predlog odluki
 i dividenden kalendar


PREDLOG ODLUKI.doc
dividenden kalendar.doc

Објавено на: 14.03.2018 09:27:18
Документ БР.: DOC_13285-14/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери