листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука АС - 1

Одлука АС - 2

Одлука АС  -3


Odluka AS - 1.pdf
Odluka AS - 2.pdf
Odluka AS - 3.pdf

Објавено на: 15.03.2018 08:49:06
Документ БР.: DOC_12283-4/2018
Урнек: Други одлуки од собрание