листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на неконсолидирани финансиски извештаи за период 01.01.-31.12.2017 година - Топлификација АД Скопје


Образложение за остварените резултати за период Јануари-Декември 2017 година.pdf

Објавено на: 15.03.2018 09:35:41
Документ БР.: DOC_10191-138/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации