листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Други одлуки усвоени на Собранието на акционери на ТТК Банка АД Скопје:


Одлука за именување член на НО.pdf

Објавено на: 30.03.2018 15:48:50
Документ БР.: DOC_12285-14/2018
Урнек: Измени во органи на управување