листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извешати на Гтд Бетон-Штип а.д.Штип и Омега Билдинг ДООЕЛ Штип со 31-12-2017


KONS.BERZA 31-12 -2017.xls

Објавено на: 02.04.2018 14:03:19
Документ БР.: DOC_26445-128/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.