листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи  за период 01.01-31.12.2017 година


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 31.12.17.xlsx

Објавено на: 03.04.2018 09:43:55
Документ БР.: DOC_26445-131/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.