листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Деловна политика и Развоен план на ТТК Банка АД Скопје за периодот 2018 - 2020 година.


Деловна Политика и Развоен план за 2018 година.pdf

Објавено на: 03.04.2018 13:09:34
Документ БР.: DOC_10191-173/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации