листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за употреба и распоредување на нераспределената добивка до 31.12.2017 година.


Одлука за употреба и распоредување на нераспределената добивка до 31.12.2017.pdf

Објавено на: 04.04.2018 14:05:01
Документ БР.: DOC_12287-3/2018
Урнек: Распределба на добивка