листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Vo prilog vi isprakame Povik za ucestvo za sobranie na AD Nova Stokovna Kuka Strumica


jpn 001пдф.pdf

Објавено на: 05.04.2018 09:55:00
Документ БР.: DOC_10109-26/2018
Урнек: Јавен повик за собрание