листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 30 сопствени акции на ОИЛКО КДА Скопје.pdf

Објавено на: 16.04.2018 14:20:00
Документ БР.: DOC_12291-15/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции