листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Македонски Телеком АД Скопје гo објавува Годишниот извештај за работењето на Друштвото за 2017 година.


4.1_MKT Godisen izvestaj za rabotenjeto 2017.pdf

Објавено на: 16.04.2018 15:50:00
Документ БР.: DOC_10191-183/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации