листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Материјали за Собрание на акционери на БИМ а.д. Свети Николе за 21.05.2018 година


Годишен извештај за 2017 год на БИМ а.д. Св.Николе.pdf
Извештај за работењето на Одборот на директори на БИМ а.д. Св.Николе за 2017 год..pdf
Годишен извештај за работата на Службата за внатрешна ревизија за 2017 год..pdf
Програма за работа на БИМ а.д. Св.Николе за 2018 год..pdf

Објавено на: 17.04.2018 08:34:19
Документ БР.: DOC_10191-184/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации