листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Известување за промени во органи на управување


Известување до Берза_избор Нина Неданоска.pdf

Објавено на: 18.04.2018 13:55:54
Документ БР.: DOC_12285-18/2018
Урнек: Измени во органи на управување