листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Bilans na uspeh 31.03.2018


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци 31.03.18.xls

Објавено на: 20.04.2018 09:14:10
Документ БР.: DOC_12294-1/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.