листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно член 40 од Правилата за котација Скопски пазар АД Скопје ја објавува следната ценовно чувствителна информација:


Izvestuvanje spored clen 40.pdf

Објавено на: 20.04.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-185/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации