листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука од Собрание на акционери на Стопанска банка а.д. Битола

 


Oдлука за именување на член на Надзорен одбор.pdf

Објавено на: 26.04.2018 08:38:21
Документ БР.: DOC_12285-19/2018
Урнек: Измени во органи на управување