листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

JAVEN POVIK ZA SOBRANIE

30.05.2018


POVIK DO NOVA MAKEDONIJA SOBRANIE.docx

Објавено на: 30.04.2018 13:35:27
Документ БР.: DOC_10109-60/2018
Урнек: Јавен повик за собрание