листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2017 година: иДевелоп АД Скопје.


Ревидирани финансиски извештаи Идевелоп АД Скопје 2017.pdf

Објавено на: 03.05.2018 15:54:10
Документ БР.: DOC_12304-18/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи