листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

bilans na uspeh za periodot od 01.01.2018 do 31.03.2018


bilans na uspeh 01.01-31.03.2018.xlsx

Објавено на: 07.05.2018 13:31:10
Документ БР.: DOC_12294-33/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.