листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Факом АД - Скопје


Јавен повик.pdf

Објавено на: 09.05.2018 08:53:22
Документ БР.: DOC_10109-72/2018
Урнек: Јавен повик за собрание