листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава 6 од правилата за котација  објавуваме Образложение за остварените резултати на ДИМКО МИТРЕВ а.д. увоз-извоз Велес за период  од 01.01. до 31.03.2018 година.


Obrazloz.so 31.03.2018.pdf

Објавено на: 09.05.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_10191-221/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации