листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех за период 01.01.-31.03.2018 година


3 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци .xlsx

Објавено на: 10.05.2018 09:22:07
Документ БР.: DOC_12294-51/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.