листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех за период 01.01 до 31.03 2018


Konsolidiran bilans na uspeh za period 01-01 do 31-03-2018.xls

Објавено на: 10.05.2018 13:16:36
Документ БР.: DOC_12294-52/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.