листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран, неконсолидиран Биланс на успех за периодот 01.01.-31.03.2018 година.


BU-ADING-01.01.-31.03.2018.xls

Објавено на: 14.05.2018 08:34:44
Документ БР.: DOC_12294-69/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.