листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други Одлуки од Собрание


8. Drugi Odluka na spobranie 2018.doc

Објавено на: 12.06.2018 09:13:53
Документ БР.: DOC_12283-84/2018
Урнек: Други одлуки од собрание