листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех 01,01,-31,03,2018


Извешт за берза Месечни известувања- природа на трошоци РЖ 2018 01-03.xls

Објавено на: 15.05.2018 14:02:47
Документ БР.: DOC_12294-100/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.