листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за работењето на Охридска Банка АД Скопје за 2017 година


05.0. Godisen izvestaj za rabotenjeto na OBSG vo 2017.pdf

Објавено на: 18.05.2018 08:25:32
Документ БР.: DOC_10191-259/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации