листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивката донесена на Собрание на акционери 22.05.2018 година


Т-2 Одлука за распоредување на добивката за 2017 година.pdf

Објавено на: 22.05.2018 14:30:00
Документ БР.: DOC_12287-20/2018
Урнек: Распределба на добивка