листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Одлука од Собрание 29.05.2018


IMG_0001.jpg

Објавено на: 30.05.2018 08:40:14
Документ БР.: DOC_12291-21/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции