листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Генералното Акционерско Собрание 2018 - иДевелоп АД Скопје.


Одлуки од акционерското собрание 2018.pdf

Објавено на: 30.05.2018 14:04:29
Документ БР.: DOC_12283-53/2018
Урнек: Други одлуки од собрание