листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација ,ги објавуваме следниве Одлуки од Собрание на Акционери на Димко Митрев а.д. Велес


scan0001.pdf
scan0002.pdf
scan0003.pdf
scan0004.pdf
scan0005.pdf
scan0006.pdf
scan0007.pdf

Објавено на: 30.05.2018 14:06:05
Документ БР.: DOC_12283-54/2018
Урнек: Други одлуки од собрание