листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидирани финансиски извештаи за Групацијата ЗК Пелагонија ад Битола 01.01-31.03.2018


Консолидирани финансиски извештаи за Групацијата ЗК Пелагонија ад Битола 31.03.2018.xls

Објавено на: 31.05.2018 13:13:14
Документ БР.: DOC_12294-121/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.