листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран Биланс на успех 01,01-31,03,2018 ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ


31.03.2018.xlsx

Објавено на: 31.05.2018 13:12:10
Документ БР.: DOC_12294-120/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.