листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.05 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

.


Одлука за плаќање на дивиденда по Годишната сметка на ОИЛКО за 2017 година.pdf

Објавено на: 04.06.2018 08:20:48
Документ БР.: DOC_10187-16/2018
Урнек: Дивиденден Календар