листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Одлука за стекнување сопствени акции со откуп.pdf

Објавено на: 04.06.2018 08:22:45
Документ БР.: DOC_12291-25/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции