листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание на акционери на АД Стокопромет


Одлуки.pdf
Одлуки 1.pdf
Одлуки 2.pdf
Одлуки АД Стокопромет.pdf

Објавено на: 04.06.2018 09:19:39
Документ БР.: DOC_12283-71/2018
Урнек: Други одлуки од собрание